PPHU „MARCUS” Jacek Niewola
producent zniczy i wkładów

Firma „MARCUS” to producent zniczy szklanych oraz wkładów parafinowych i olejowych. Istnieje od 15 listopada 2007r.

Główna siedziba firmy mieści się w miejscowości Łukanowice, gmina Wojnicz. Dodatkowo firma posiada lokal handlowy położony na terenie hali targowej w Tarnowie, w zabudowie bliźniaczej.

Od momentu rozpoczęcia działalności gospodarczej, głównym przedmiotem działalności firmy jest produkcja i sprzedaż zniczy szklanych oraz wkładów do zniczy. Od początku działalności szczególny nacisk kładziony jest na jakość produktów. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy polskich surowców oraz nowoczesnych maszyn produkcyjnych, gwarantujemy, iż znicze i wkłady wytwarzane przez naszą firmę to artykuły o bardzo wysokiej jakości. Kolejną ważną cechą wyróżniającą produkowane wyroby jest estetyczne wzornictwo. Firma stara się nieustannie rozszerzać ofertę o nowe pozycje, które trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

producent zniczy - sklep firmowy - sprzedaż

Firma posiada sklepy firmowe w Tarnowie przy ul. Najświętszej Marii Panny 2/63, położony na terenie hali targowej (Burek) oraz na Osiedlu 25-lecia PRL 1A w Tarnowie.
W tych lokalach posiadamy szeroki asortyment zniczy o bogatym wzornictwie i różnorodności kolorów oraz wkładów do zniczy. Ceny oferowanych produktów są bardzo konkurencyjne.

Zapraszamy do współpracy!